Всеукраїнська дорожня Асоціація

  • Facebook
  • YouTube

«‎Закупівлі в дорожній галузі»

«‎Закупівлі в дорожній галузі»

«‎Проектування та кошторисне ціноутворення»

«В реальних польових умовах»

«‎День дорожника»

ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ
ФОРУМ
«Розвиток та безпека місцевих доріг»

2

ВСЕУКРАЇНСЬКА

ДОРОЖНЯ

КОНФЕРЕНЦІЯ

АРХІВ ЗАХОДІВ

 
 

14 березня 2019 року у м. Києві відбулася І Всеукраїнська дорожня конференція, що стала наймасштабнішею подією у дорожній галузі за останні декілька років.

Організатор конференції — Всеукраїнська дорожня Асоціація. Єдина в Україні Асоціація, що об'єднує дорожньо- будівельні компанії, виробників техніки та дорожніх матеріалів.

 

Учасники — провідні дорожні ремонтно-будівельні компанії, виробники техніки та матеріалів, керівники служб автомобільних доріг в областях, керівники облдержадміністрацій, мери міст та ОТГ, міжнародні фінансові організації, експерти дорожньої галузі.

Спікери — профільні народні депутати, заступники міністрів, керівники профільних державних установ, громадських організацій.

Мета конференції — створення найбільш сприятливих умов розвитку ринку, сприяння лібералізації та реформуванню дорожнього сектору, захист його прав та інтересів.

 

«Дорожній бізнес об’єднався заради конструктивного діалогу з владою. 227 зареєстрованих учасників, 103 дорожні компанії, 20 керівників регіональних служб автомобільних доріг, 19 мерів міст та голів ОТГ, 15 представників ОДА, 15 спікерів. На моїй пам’яті таке відбулося вперше. Дуже багато конструктиву від присутніх спікерів, безліч запитань від учасників. За відгуками, кожен отримав те, за чим сюди прийшов. Незабаром ми зберемо усе почуте на конференції в єдину Резолюцію та опублікуємо її публічно. Це буде старт великої спільної роботи бізнесу в обличчі Всеукраїнської дорожньої Асоціації та профільних державних установ. Усім дякую за конструктив та плідну роботу», — Артем Гриненко, Президент Всеукраїнської дорожньої Асоціації.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ

 «‎Публічні та комерційні закупівлі в дорожній галузі»

дата проведення: 20.06.2019