Всеукраїнська дорожня Асоціація

  • Facebook
  • YouTube

ВДА представила резолюцію за підсумками І Всеукраїнської дорожньої конференції

14 березня 2019 року у Києві відбулася І Всеукраїнська дорожня конференція, що дала початок конструктивному діалогу між бізнесом та владою.


За результатами широкого обговорення проблем та перспектив дорожньої галузі України учасниками І Всеукраїнської дорожньої конференції сформовано бачення розвитку дорожньої галузі, та відповідні пропозиції.


Основні напрацювання представлені за наступними критеріями:

  • сфера державної політики:

  • сфера публічних закупівель та перевірок;

  • сфера взаємодії бізнесу та влади.

Під час заходу представники органів державної влади озвучили ключові напрями з приводу того, як повинна розвиватися галузь. Дані пропозиції були переважно підтримані бізнесом, однак деякі питання все ж не отримали згоду бізнес-спільноти.


Резолюція — це документ, що зафіксував в собі консолідовану думку усього дорожнього ринку у вигляді конкретних пропозиції щодо перспектив розвитку дорожньої галузі.

Всеукраїнська дорожня Асоціація у свою чергу буде орієнтуватися саме на ці положення у своїй подальшій роботі, зокрема і у контексті співпраці з органами державної влади.


«Нам вдалося не лише організувати широке обговорення існуючих проблем, а й почути спільну думку гравців ринку, і саме це допоможе правильно розставити ключові акценти у діяльності Всеукраїнської дорожньої Асоціації » , — Артем Гриненко, президент Всеукраїнської дорожньої Асоціації.


З повним текстом резолюції можна ознайомитись тут.