Всеукраїнська дорожня Асоціація

  • Facebook
  • YouTube

Всеукраїнська дорожня Асоціація розпочинає партнерство з ICC Ukraine

У зв'язку з посиленням ролі професійних об’єднань підприємств та міжнародних інституцій в Україні, а зокрема і ролі Всеукраїнської дорожньої Асоціації та Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) у створенні комфортних умов для бізнесу, розширюється програма взаємодії між вітчизняними та іноземними підприємцями.


25 квітня 2019 року буде проведена спільна нарада з ICC Ukraine. Тема заходу: «Питання захисту підприємців дорожньої сфери та співпраця з ICC Ukraine».


Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) вже більше 20 років ефективно працює у сфері підтримки українського та закордонного бізнесу (www.iccwbo.org) на території України.


Одна з головних місій Міжнародної торгової палати у світі – допомагати представникам бізнесу ефективно спілкуватися з представниками влади.


З метою надання дієвої допомоги учасникам та сторонам конфлікту, ICC Ukraine разом з Всеукраїнською дорожньою Асоціацією надає сторонам площадку для незалежних перемовин та виконує роль незалежного арбітру в процесі таких перемовин.