Всеукраїнська дорожня Асоціація

  • Facebook
  • YouTube

Завершено офіційний процес створення Всеукраїнської дорожньої асоціації

Updated: Aug 1, 2019

З 30 листопада Всеукраїнська дорожня асоціація офіційно розпочинає свою роботу.

Це єдина в Україні структура, яка об’єднує підприємства усіх сфер діяльності. За словами Артема Гриненка, Асоціація допоможе налагодити конструктивний діалог між дорожнім бізнесом та владою.

До складу Асоціації увійшли національні і регіональні дорожньо-будівельні компанії, виробники та постачальники дорожньої техніки, матеріалів.


Засновниками Асоціації стали такі компанії, як ПП Автомагістраль, Луцькавтодор, КрАЗ, Лібро Трейдінг, Белавтодор, Полтавабудсервіс Плюс, ВВВ Монтаж, Центрбуд, Heavy tool та інші.


«Держава не може існувати без бізнесу, а бізнес без держави. Запорука якісних українських доріг — потужний український дорожній бізнес. Ми прагнемо створити рівні, чесні умови для всіх учасників ринку, підтримувати здорову конкуренцію та європейські цінності», — зазначив Артем Гриненко, Президент Асоціації.

Метою Всеукраїнської дорожньої асоціації є створення сприятливих умов для розвитку ринку та запровадження світового досвіду ведення бізнесу.


За словами Гриненка, Асоціація налаштована запропонувати своє бачення по вирішенню нагальних проблем галузі: «Чим більше нас буде, тим більше впливу матимуть наші слова. На сьогодні в дорожній сфері працює більше 300 компаній, запрошуємо всіх долучитися до нашої ініціативи».