Всеукраїнська дорожня Асоціація

  • Facebook
  • YouTube

Можливість отримати грант

Updated: Jul 26, 2019

Всеукраїнська дорожня Асоціація звертає увагу членів своєї Асоціації на наявні ефективні програми фінансування з грантовим компонентом, що допомагають малим та середнім підприємствам в Україні скористатися можливостями, наданими DCFTA / AA (Глибокою та всеосяжною зоною вільної торгівлі/Угодою про Асоціацію).


Це чудова новина для дорожнього бізнесу!


На отримання гранту можуть претендувати компанії, які відповідають наступним критеріям:

- чисельність персоналу до 250 співробітників;

- річний дохід до 50 млн. євро.


Ви можете отримати доступ до грантів, кредитів, лізингового фінансування, та безкоштовної технічної допомоги для проведення модернізації власних виробничих об'єктів.


Пропонована кредитна лінія та механізм грантової допомоги – це гнучка програма, яка здатна надати підтримку майже будь-якому проекту на суму до 3 млн. євро для інвестування від проектів модернізації технологій до масштабних інвестицій в обладнання, дорожню техніку, устаткування, будівництво виробничих будівель та ін.


«Кошти по цій програмі вже отримав один з наших членів на придбання дорожньої техніки. Ми допомагаємо в підготовці заявки на отримання коштів, надаємо консультації та супровід», — повідомив Артем Гриненко, президент Асоціації.



За детальною інформацією звертайтеся.