Всеукраїнська дорожня Асоціація

  • Facebook
  • YouTube

Президент ВДА зустрівся з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном

Уклали домовленість щодо співпраці задля створення сприятливих умов для розвитку дорожнього сектору.


3 січня 2019 президент Всеукраїнської дорожньої асоціації Артем Гриненко зустрівся з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном.


Домовились про налагодження тісної співпраці з структурними підрозділами Міністерство інфраструктури України задля створення сприятливих умов для розвитку дорожнього сектору.“Основне завдання, яке повинна здійснювати Асоціація - це вдосконалення законодавства для лібералізації та реформування ринку. Ми прагнемо щоб досвід та думка дорожнього бізнесу були враховані. Також обговорили шляхи вирішення проблем з логістикою дорожньо-будівельних матеріалів”, - коментує Артем Гриненко.


Особливу увагу міністр приділив необхідності залучення до спільної роботи сьогоднішніх лідерів галузі - підприємств, які завдяки успішним реформам в дорожній сфері, демонструють стрімкий розвиток, впроваджують передові технології якості та організації робіт. Така позиція повністю співпадає з ідеологією Асоціації, наші двері відкриті як для невеликих локальних дорожніх компаній, так і для ТОП підрядників першої десятки.