Всеукраїнська дорожня Асоціація

  • Facebook
  • YouTube

Створення «‎Білого списку» дорожніх компаній

25 квітня 2019 року на базі Міністерства Інфраструктури України відбулася перша нарада щодо формування «‎Реєстру добросовісних компаній дорожньої галузі».


Всеукраїнська дорожня Асоціація висловлює подяку Міністерству Інфраструктури за сприяння проведенню заходу та організаціям, що активно долучилися до обговорення: Команді Рефонм при Міністерстві Інфраструктури, CoST Ukraine, BRDO Ukraine, Асоціацію міст Укараїни та Асоціацію об'єднаних територіальних громад.


Задача сьогоднішньої наради полягала у тому, щоб точно визначити методику та критерії відбору компаній до «‎Білих списків». Реєстр має формуватися максимально відкрито, прозоро та чесно.«Всеукраїнська дорожня Асоціація показує позитивний приклад, чесно та відкрито залучаючи велику кількість стейкхолдерів до формування реєстру та відбору дорожніх компаній. Запрошені представники органів державної влади та громадських організації не є зацікавленими у лобіюванні чужих інтересів, а отже їх думка є неупередженою. Головне — це розуміння того, що формування реєстро повинно відбуватися максимально прозоро. Я радий, що Асоціація на власному прикладі доносить ідею правильного та якісного розв'язання проблеми», — Владислав Притоманов, BRDO.


Було вирішено запустити «Реєстр добросовісних компаній дорожньої галузі» на сайті Всеукраїнської дорожньої Асоціації до кінця травня. Друге засідання з питань «Білих списків» відбудеться вже через тиждень.